09:10
Настільний теніс. Setka Cup
09:20
Mobil 1 The Grid

«Шахтар» почав продаж квитків на матчі Ліги чемпіонів. Як потрапити на гру?

Донецький клуб буде реалізовувати перепустки у форматі пакетів
«Шахтар» почав продаж квитків на матчі Ліги чемпіонів. Як потрапити на гру?
Фото - ФК Шахтар

ФК «Шахтар» почав продаж квитків на домашні матчі нового сезону Ліги чемпіонів. Перепустки на ігри реалізовуються у форматі пакетів.

Пакет Ліги чемпіонів – гарантія відвідування домашніх ігор «гірників». Купивши його, вболівальники отримають 3 квитки на поєдинки групового раунду у Варшаві, заздалегідь гарантуючи собі постійне місце на трибуні.

Ціни на пакети Ліги чемпіонів (3 матчі) стартують від 200 злотих. Купити їх можна на офіційному сайті shakhtar.com. Важливо! Квитки з'являться в особистому кабінеті після жеребкування, яка відбудеться 25 серпня.

1-й етап. 16 – 21 серпня

Пріоритетний продаж пакетів ЛЧ за спеціальною ціною (зі знижкою 10%) для власників абонементів ФК «Шахтар», які можуть відвідати матч у Варшаві, та власників абонементів ФК «Легія».

Для отримання доступу вболівальники «Шахтаря» можуть написати на адресу [email protected], власники абонементів «Легії» отримають промокод для доступу 16 серпня в клубній розсилці. По одному промокоду вболівальник може придбати 2 пакети ЛЧ.

2-й етап. 22 – 25 серпня

Вільний продаж пакетів Ліги чемпіонів для всіх охочих за ціною вільного продажу. Уболівальник може придбати 2 пакети ЛЧ. Подальші етапи продажу будуть відомі після жеребкування групового раунду Ліги чемпіонів.

Вартість пакетів ЛЧ ( для власників абонементів на 1-му етапі)

Standard: 200, 315, 450, 550 злотих
Family Сlub: 200 злотих
Silver Club: 2 100 злотих
Gold Club: 3 350 злотих
Sky Box: 7 250 злотих

Раніше «Шахтар» завершив передсезонні збори.

Сергій Стаднюк
Рейтинг:
(Голосів: 1)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: