Вчора 3
Сьогодні 2
Завтра 2
Розгорнути Згорнути

Шахтар Сталеві: загальне тренування команд з ампфутболу

В гості до гірників приїхали гравці з Покрови АМП Львів
Шахтар Сталеві: загальне тренування команд з ампфутболу

В суботу, 25 травня, на тренувальній базі Шахтаря у Святошині відбулося спільне тренування українських футбольних команд серед людей з ампутованими кінцівками.

У гості до команди Шахтар Сталеві приїхали гравці з Покрови АМП Львів і учасники команди, які тренуються за підтримки УАФ.

На заході також були присутні гравці національної збірної України серед людей з ампутованими кінцівками, які наступного тижня вирушать до Франції для участі у чемпіонаті Європи. Команду Шахтар Сталеві у збірній представить Ярослав Полежаєв.

Іван Горулько, капітан Шахтар Сталеві поділився своїми думками про цю ініціативу.

«Заняття спортом дуже допомагають у реабілітації, адже військові звикли завжди бути у тонусі та футбол цьому сприяє. Товариський матч дозволив показати свої навички та поділитися важливим досвідом. Сподіваюся, що ампфутбол популяризуватиметься і незабаром ми матимемо чемпіонат. Також хочеться, щоб рівень розвитку ампфутболу в Україні був на рівні європейських країн, де цей вид спорту є досить популярним.

Також Богдан Білько, головний тренер Шахтар Сталеві висловився про цю подію.

«Безперечно, такі ініціативи дуже важливі. Ми продовжуємо комплектування команди та чекаємо на нових гравців. Потрібно популяризувати ампфутбол в Україні, заохочувати більше клубів створювати команди. Сподіваємося, що у майбутньому ми матимемо чемпіонат. Це позитивно вплине на футболістів, адже вони отримають не лише тренувальний, а й досвід змагання. Наші гравці мали велике бажання провести товариський матч. Раніше були лише двосторонки, а цього разу до нас приїхали гості з інших команд і ця зустріч принесла велику користь гравцям. Футболісти продемонстрували, що за всіх труднощів треба рухатися вперед.

Війна в Україні триває, кількість військових та цивільних з ампутаціями зростає. ФК Шахтар закликає українську футбольну спільноту та спортивні організації створювати команди для людей з ампутованими кінцівками, адже серед них багато тих, хто ціною власного здоров'я захищає Україну від підступного ворога і як ніхто потребує підтримки».

Нагадаємо, що XSPORT транслює матчі Покрови АМП Львів у Польщі на YouTube.

Тарас Праведний
Рейтинг:
(Голосів: 1)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Букмекер місяця