10:05
Спідвей. Гран-прі. Етап 8. Воєнс (Данія)
09:45
Волейбол. Суперліга-Будінвест. Чоловіки. Юридична академія - Збірна Полтавської області ВК Решетилівка

«Шахтар» – у Львові, «Чорноморець» – у Ковалівці, чотири команди – в Ужгороді. Де гратимуть клуби УПЛ?

Перший віце-президент УАФ озвучив плани щодо розміщення учасників наступного сезону чемпіонату
«Шахтар» – у Львові, «Чорноморець» – у Ковалівці, чотири команди – в Ужгороді. Де гратимуть клуби УПЛ?
Фото - УПЛ

Перший віце-президент УАФ Вадим Костюченко в інтерв'ю прес-службі організації розкрив деталі інспекції стадіонів, на яких планується проводити матчі чемпіонатів України в новому сезоні. Також функціонер розповів, де вітчизняні клуби планують грати.

Ми оглянули стадіони: у Львові — «Україну», СКІФ та «Арену Львів», в Ужгороді — «Авангард» та «Минай», у Тернополі — Міський стадіон імені Романа Шухевича. Ці арени серед інших претендують на проведення матчів УПЛ на заході нашої країни. Відповідно до цього клуби вже планують своє базування під час поєдинків чемпіонату України.

За моєю інформацією, разом з «Минаєм» в Ужгороді планують грати «Ворскла», «Дніпро-1» та «Металіст», у Львові, крім місцевих команд, буде базуватися «Шахтар», у Ковалівці компанію місцевому «Колосу» складе «Чорноморець».

Інші клуби ведуть перемовини як зі стадіонами, так і з місцевими військовими адміністраціями. Адже саме місцеві військові адміністрації разом з Державною службою України з надзвичайних ситуацій будуть давати дозволи на проведення матчів УПЛ в залежності від ситуації в регіоні.

Раніше була офіційно названа базова дата старту УПЛ.

Сергій Стаднюк
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: