Вчора 2
Сьогодні 2
Завтра 20

«Шахтар» відігрався, вийшов вперед, але не зумів втримати перемогу над «Утрехтом»

«Гірники» знову зіграли два тайми різними складами
Фото - shakhtar.com

Донецький «Шахтар», матч якого в прямому ефірі показував XSPORT, зіграв внічию в контрольному матчі з «Утрехтом» – 2:2.

Команда Ігоря Йовічевіча швидко пропустила, однак наприкінці першого тайму зуміла відігратися. По перерві у «гірників» вийшов новий склад – і «Шахтар» знову швидко забив. Однак все ж нідерландці зуміли зрівняти рахунок і вирвати нічию.

Контрольний матч:

«Утрехт» – «Шахтар» – 2:2 (1:1)

Голи: Редан, 7, Кривцов, 66 (авт.) – Бондаренко, 41, Криськів, 47

«Утрехт»: Баркас – ван дер Куст, Саган, ван дер Горн, тер Авест – Бруверс, Бут, Вергівер – Буссаїд, Редан, Дувікас.

«Шахтар» (1-й тайм): Трубін – Корнієнко, Матвієнко, Бондар, Конопля – Степаненко, Бондаренко – Мудрик, Судаков, Кащук – Сікан.

«Шахтар» (2-й тайм): Шевченко – Михайліченко, Козік, Кривцов, Стасюк – Очеретько, Тотовицький – Криськів, Топалов, Вакула – Кулаков.

Жовті картки: Боздоган, 57 – Судаков, 31

Нагадаємо, наступний контрольний матч «Шахтар» проведе проти «Роми».