Шанс для Динамо. Рух у божевільній кінцівці вирвав нічию з Олександрією

Львів'яни знову відібрали очки у лідера української Прем'єр-ліги
Фото - ФК Олександрія

У дев'ятому турі української Прем'єр-ліги Олександрія на своєму полі зіграла внічию з Рухом.

Гості трималися протягом майже всього матчу. Сценарій зустрічі цілковито повторював поєдинок львів'ян із Динамо (0:0).

Однак Ледвій припустився помилки на останніх хвилинах основного часу. Філіппов скористався невдалим розіграшем від голкіпера та вирвав для своєї команди перемогу.

Але на дев'ятій компенсованій хвилині Краснопіру представився шанс виконати пенальті. Літній новачок львів'ян не схибив.

Олександрія набрала 20 очок і відірвалася від Динамо на один бал, але кияни мають матч у запасі. Рух із 13 пунктами наздогнав Шахтар, у якого також гра в запасі..