Вчора 19
Сьогодні 14

Шапаренко: « Після скасованого гола з « Бенфікою » було велике спустошення »

Хавбек « Динамо » розповів про свої емоції від незарахованого взяття воріт на останніх хвилинах
Фото - ФК Динамо Київ

Півзахисник « Динамо » Микола Шапаренко розповів в ефірі YouTube-канал « Бомбардір » про свої емоції після скасованого гола на останніх хвилинах матчу проти « Бенфіки » в Лізі чемпіонів ( 0: 0 ).

Опустошеніе, напевно. Було велике спустошення, але на це і є футбол, щоб ми переживали такі емоції. Нічого, рухаємося далі.

У нас була дисципліна в обороні, і ми чекали момент для контратаки, так як « Бенфіка » дуже добре контролювала м'яч. Було таке передчуття, що десь з'явиться у нас момент і ми повинні його реалізувати, але, на жаль, є VAR.

Не скажу, що УПЛ і Ліга чемпіонів – одне і те ж. Тут грають кращі команди, це кращий клубний турнір з кращими командами. Того року у нас була новизна, а зараз вже більш звично. Намагаємося не боятися, іграть.

Головний тренер « Олександрії » Юрій Гура сподівається, що матч « Динамо » з « Бенфікою » полегшить завдання команді.