Вчора 18
Сьогодні 14
Завтра 3
Розгорнути Згорнути

Шаран – про 1:4 з Шахтарем: «Для чого арбітри хочуть симпатизувати сильнішій команді?»

Тренер Минаю підтримав «марафон» претензій наставників клубів УПЛ до суддівства на початку сезону
Володимир Шаран / Фото - ФК Минай

Головний тренер Минаю Володимир Шаран поділився думкою щодо поразки в матчі шостого туру УПЛ проти Шахтаря (1:4) та суддівства у даній зустрічі.

Ми розуміли, що будемо багато грати без м'яча. Готувалися дуже ретельно до цього поєдинку, хотіли, звичайно, правильно зіграти в захисті, і це у нас виходило в першому таймі.

У «Шахтаря» було тільки декілька можливостей, але Саша (Бандура – прим.) зіграв здорово. Я не задоволений діями деяких гравців, бо якщо тренер робить у першому таймі заміни, значить вони не виконали установку на гру.

У нас взагалі не було ніякої контргри, вихід із захисту в атаку був просто... Просто жахливий. Хотіли, щоб швидкості було більше на флангах, а цієї швидкості не було, тому що люди навіть неправильно розташовуються, коли ми перехоплюємо м'яч. Тому у першому таймі ні одного удару, ні одного моменту, ніякої агресії. Це треба розбирати. Я тільки що у роздягальні про все це сказав.

Другий тайм розпочали начебто непогано, бо 15 хвилин до другого пропущеного м'яча ми грали агресивніше. Була вказівка зустрічати (суперника – прим.) вище, трохи перебудувалися в зоні атаки, випустили Одарюка, який швидкісний, Твердохліб вище висувався, Вишневський..

В принципі, нормально провели цей відрізок часу. Але прикра помилка в центрі поля... Я наголошував, що не можна так грати, але на великий жаль... Ми думаємо, що ми дуже технічні, а «Шахтарю» тільки дай простір, вони вибігали, так і вийшов другий пропущений м'яч.

Розуміли, що відіграти два м'ячі дуже важко, але все одно хлопці намагалися, хоча пропустили й третій, забили один... Але вже було зрозуміло, що ця гра програна. Такий рахунок, напевно, відповідає цьому поєдинку, тому що «Шахтар» нас переграв.

Я просто не розумію, для чого ще арбітри хочуть якось симпатизувати сильнішій команді, для чого це? Не можу зрозуміти. Він мені говорить: «Можливо, там було, а, можливо, й не було» (мова про непризначений пенальті – прим.)

Я не бачив просто, але так здалося, що й пенальті – нам забивають гол... Тут гра начебто з високопіднятою ногою – теж гол, і потім Гунічева там підштовхнув Матвієнко руками, це всі бачили – знову гол. Якби ВАР був, то, можливо, десь призначили пенальті і була б якась інтрига.

Раніше думками щодо гри поділився наставник Шахтаря Патрік ван Леувен.

Джерело: ua.tribuna.com Сергій Стаднюк