Сьогодні 14
Завтра 3

Шаран про поразку в матчі з Оболонню: «Ми знову пропустили необов'язковий гол»

Тренер оцінив гру своїх підопічних
Головний тренер Минаю Володимир Шаран прокоментував поразка від Оболоні (0: 1) в 9-му турі УПЛ

«Дуже важко психологічно, коли команда не виграє в 8 матчах. Видно було, що в першому таймі хлопці нервували. Я був незадоволений їх діями. Хоча ми створили кілька можливостей, якби реалізували їх, забили б першими.

Перед другим таймом ми поговорили в роздягальні, і побачили Минай, Який ми хочемо бачити. Ми не програли боротьбу. Якби ми забили першими, я думаю, що ми б перемогли. У Корабліна був дуже хороший момент, щоб відкрити рахунок.

Я хлопцям в роздягальні сказав, що ми знову пропустили необов'язковий гол. Передача йшла невідомо кому. Тарануха на неї не встигав. Так вийшло, що Бандура відбив точно на голову. Ми вже пізніше грали в силовий футбол. У нас не було іншого виходу, ми перебудувалися на 4-4-2, хотіли відігратися. На жаль, не вдалося, хоча моменти були відмінні», — сказав Шаран.

Єдиний гол в даній грі був забитий Ростиславом Таранухой.