Сьогодні 3
Завтра 3

Шаран: «Шахтарю» ми забили чистий гол»

Тренер – про поразку від «гірників»

Головний тренер «Минаю» Володимир Шаран оцінив прес-службі клубу поразки від «Шахтаря» (0:1) і помилку арбітра.

«Суддівські помилки впливають на результати. Ми їх часто бачимо в УПЛ. Гол ми забили чистий в кінці першого тайму. І ще невідомо, як би склався другий тайм. У нас було б більше емоцій. Зрозуміло, що і «Шахтар» зміг би додати, але могла бути інша гра.

Це єдиний негатив. А так вітаю «Шахтар» з перемогою.

Ми розуміли, проти кого граємо. Ця команда, я впевнений, буде чемпіоном, тому що і по грі, і по підбору футболістів це найсильніша команда нашого чемпіонату.

Я задоволений характером, який показали наші хлопці. Вони не побоялися грати – наскільки могли це робити. І в деяких моментах виглядали здорово. Особливо в організації захисних дій. Ми вийшли грати в три центральних захисника. Розібрали гру "Шахтаря", зробили висновки після поразки у Львові, де був футбол у ворота. Чи задоволені, що нарешті побачили більше глядачів на трибунах. Розумію, що можуть бути застосовані до нас санкції, але я вдячний президенту за те, що він організував нам підтримку. Вона була нам потрібна».