Сьогодні 19
Завтра 14

Шаран: «Сподівалися зіграти з Чорноморцем агресивніше»

Закарпатці поступилися Чорноморцю

Головний тренер Миная Володимир Шаран підвів підсумки матчу 11 туру УПЛ проти Чорноморця (0:3).

«Заслужена перемога Чорноморця. Але, попри такий рахунок, до перерви можна сказати була практично рівна гра. Сподівалися, у другому таймі зіграємо більш агресивно, але на контратаках пропустили два голи.

Ми в минулому році виграли дуже важливий поєдинок тут в Одесі. Хлопці тоді билися один за одного і намагалися утримати видобутий рахунок. Сьогодні ми цього не побачили. У роздягальні бачив, що хлопці в такому настрої, ніби програли цю зустріч ще до стартового свистка.

Зараз гравці мовчать, не можуть говорити після такого результату. Я не побачив ту команду, яка грала проти Руху. За рахунок бійцівських якостей ми можемо досягати результат, але в цьому сезоні нам цього не вдається», наводить слова Шарана сайт Миная.