Вчора 2
Сьогодні 19
Завтра 14

Що відбувається з « Ліллем »? Чинний чемпіон Франції розгромно програв « Ніцці »

Підопічні Жослина Гурвеннека пропустили чотири м'ячі
14 серпня 2021р. 20:14
Лілль - Ніцца / фото - Ліга 1

Чинний чемпіон Франції « Лілль » розгромно програв « Ніцці » в домашньому матчі 2-го туру нового сезону Ліги 1. Зустріч закінчилася з рахунком 0: 4.

Вже на 1-й хвилині матчу рахунок відкрив нападник гостей Каспер Дольберг. На 5-й хвилині перевага « Ніцци » подвоїв півзахисник Хішем Будауі. У компенсоване до першого тайму час нападник Амін Гуїрі реалізував пенальті. А остаточний рахунок матчу встановив той же Дольберг, що оформив дубль на 64-й хвилині.

Ліга 1. 2-й тур

« Лілль » – « Ніцца » 0: 4 ( 0: 3 )

голи: Дольберг ( 1 ), Будауі ( 5 ), Гуїрі ( 45, пенальті ), Дольберг ( 64 ).

« Лілль »: Лео Жардім, Челік, Фонте, Ботман, Рейнілду, Андре, Язиджі ( Онана, 65 ), Іконі ( Девід, 46 ), Веа ( Ліхаджі, 64 ), Йилмаз, Бамба.

« Ніцца »: Бенітес, Аталь ( Лотомба, 67 ), Данте, Тодібо, Бар, Будауі ( Маоліда, 57 ), Леміна ( Тюрам, 74 ), Росаріо, Дольберг ( 6>.

попередження: Аталь ( 21 ), Челік ( 35 ), Андре ( 45 ), Язиджі ( 56 )

Після двох турів « Лілль » зумів набрати всього одне очко і займає 16-й рядок таблиці чемпіонату. Проміжним лідером є якраз « Ніцца », що має в активі 4-е очка.

Нагадаємо, в минулому турі « Лілль » врятував нічию з « Мецом ».