Завтра 1
Розгорнути Згорнути

Що за ЧС?! Японія зробила камбек в матчі проти Німеччини

Паралелі з поєдинком Аргентина – Саудівська Аравія напрошуються самі собою

Збірна Японії сенсаційно обіграла Німеччину в матчі першого туру групового етапу квартету E.

Німеччина домінувала над суперником у першому таймі, але зуміла забити лише один м'яч: з пенальті дебютним голом на ЧС відзначився Гюндоган.

У другій половині вже варто говорити про Японію. Головний тренер азіатської збірної зробив сміливі заміни, які дали результат. На 75 хвилині рахунок зрівняв Доан, а потім за вісім хвилин перемогу Японії приніс Асано. Обидва гравці вийшли на поле у ​​другому таймі.

Таким чином Японія вперше в історії обіграла Німеччину в офіційному матчі.

Нагадаємо, попереднього ігрового дня стався практично такий самий поєдинок. Аргентина програла Саудівській Аравії, хоча після першого тайму вела з рахунком 1:0.