Вчора 1
Сьогодні 6
Завтра 2
Розгорнути Згорнути

Шок! Учасник єврокубків України може припинити існування

Подробиці ситуації з призером УПЛ минулого сезону
Шок! Учасник єврокубків України може припинити існування
Фото - ФК Динамо Київ

Голова Асоціації футболістів України Олег Печорний заявив, що Зоря підозрюється у низці махінацій із виплатами та спортивними результатами. Готується звернення до UEFA, клуб може припинити існування.

— За моєю інформацією, з футболістами Зорі ніхто не буде розраховуватися. В податковій готується перевірка, на новий сезон Зорі може вже не бути. Луганський клуб може припинити існування, як Львів, на який є купа заведених кримінальних справ.

Щодо преміальних, то це все балачки. В контрактах вони не прописані. Все це було на словах президента клубу Євгена Геллера - його обіцянки.

Зарплати Зоря платить, але всі футболісти є ФОПами, що просто нонсенс. В них немає страховок. Наразі гравцям наобіцяли різного, щоб вони спокійно дограли чемпіонат, а далі їх чекає доля гравців Львова.

— «Зорю» можна звинувачувати у махінаціях?

— Можна згадати торішню ситуацію, коли Зоря грала завершальний матч чемпіонату проти Миная, вони спеціально випустили Мишньова, котрий не був заявлений, щоб отримати технічну поразку і посісти не друге, а третє місце. Клуб живе чисто на гроші УЄФА, їм був потрібен вихід в груповий етап Ліги конференцій. Гра була вирішальною - це не рядовий матч чемпіонату.

На фоні цих проблем постають питання, як клуб пройшов атестацію - з футболістами ФОПами без страховок і з аферою про технічну поразку в вирішальному матчі чемпіонату за друге місце.

— Чи була відповідь від УАФ по запиту?

— На цю ситуацію ніхто не звертає уваги. Ми направляли копію листа, але УАФ не зобов'язані відповідати - вони залишаються в стороні. Можливо, окремі питання будуть порушені на комітеті арбітрів, який відбудеться найближчим часом.

Щодо відповіді Зорі, то нам її підписав Станіслав Оганов, який є відсутнім в структурі клубу. Ще в жовтні 2022 року була інформація, що він подав у відставку з поста генерального директора Зорі. Наразі начальником в команді є Ігор Гузь. Тобто ця відповідь - чергова афера луганців.

— Які наступні кроки Асоціації футболістів України?

— Будуть передані до УЄФА основні моменти роботи Зорі, які викликають питання. На клуб можуть накласти санкції - вони спеціально випустили гравця, який не був заявлений, і отримали технічну поразку, щоб посісти друге місце і отримати гроші за груповий етап Ліги Конференцій. Про всі вищезазначені факти футбольної діяльності Зорі ми повідомимо в УАФ та УЄФА, щоб було проведено перевірки. Потрібно наводити порядок.

Текст відповіді Зорі на запит

Луганці посеред тижня мають провести важливий поєдинок чемпіонату України. За грою можна буде стежити 4 квітня на нашому сайті. Пряма трансляція матчу Зоря – Динамо. Початок – о 15.30.

Джерело: 1927.kiev.ua Сергій Стаднюк
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Теги

Зоря УАФ

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Букмекер місяця