Сьогодні 6
Завтра 21

Шовковський: «Добре вивчили «Олександрію»

Тренер – про розгромну перемогу

Тренер «Динамо» Олександр Шовковський поділився думками прес-службі про розгромну перемогу над «Олександрією» (5:1).

«Здорово грати в футбол, коли вдається багато. Але для того, щоб так відбувалося, треба розуміти - що, як робити, відповідально ставитися до всіх зауважень і виконувати моменти, про які ми домовляємося перед грою.

Ми вивчали нашого суперника. Команда Руслана Ротаня грає в атакуючий футбол, намагається комбінувати, будує свої атаки через фланги. Ми знали і готувалися до цього.

В принципі, ми виконали план на гру. Єдиний момент - це пропущений м'яч, ми допустили помилки, через які пропустили гол. Я задоволений діями наших гравців і мотивацією, з якою вони виходили на цю гру.

Живемо в такій ситуації, що через повітряну тривогу треба було на трохи більше 30 хвилин перервати матч, але головне, що все добре, нормально і ми дограли гру».

«Динамо» не опуститься нижче 4 місця за підсумками сезону.