Зараз 3
Вчора 12
Сьогодні 33
Завтра 1
Розгорнути Згорнути

Шищенко: «Єврокубки – це завдання від президента клубу»

Полісся мінімально обіграло Колос
Шищенко: «Єврокубки – це завдання від президента клубу»
Виконувач обов'язків головного тренера Полісся Сергій Шищенко відповів на запитання після гри з Колосом (1:0) у 23-му турі УПЛ.

Дуже гарна гра, непроста гра. Дуже вдячний хлопцям за ті емоції, які ми зараз відчуваємо. Вдячний їм за те, що виконали план, який ми мали.

Ви бачите зовсім інше Полісся ці 2 тури і за грою, і по ставленню. Тому що ті вимоги, які хочу бачити від хлопців, вони виконують.

Потрібен був час. Я дуже задоволений тим, що за той короткий термін, який я в команді, ми вже граємо у футбол, який я хочу бачити.

Команда вже видихнула з тієї кризи, в якій вона була?

Емоційна криза – думаю, так. Тому що дві перемоги поспіль – це дуже мотивує для того, щоб рухатися вперед, розвиватися, бути ще кращими.

Я дуже задоволений ставленням хлопців. Ми жертвуємо багато чим: і іноді, і багато працюємо – як тренерський штаб, так і хлопці на тренуваннях.

У нас навіть вихідних немає зараз, тому що потрібно обігрувати Динамо – є таке завдання від мене хлопцям (сміється). Емоції зараз є дуже важливими для нас.

Я дуже задоволений грою та атмосферою зараз і в роздягальні, і в клубі. Вдячний уболівальникам за підтримку, бо без цієї підтримки нам було б дуже тяжко.

Зміни у стартовому складі в останніх матчах. Чи можна сказати, що це команда Шищенка?

Це, напевно, керівництво говоритиме – команда Шищенка чи не команда Шищенка. Але я бачу, що всі хлопці, які виходять у стартовому складі та виходять на заміну та на тренуваннях – це одна команда, зграя, родина.

Ми зараз усі разом. І в кризі були всі разом, і зараз у нас маленький успіх – потрібно ще краще. Тому ми всі разом, ми – сім'я.

Які завдання зараз стоять перед Поліссям, які місця у чемпіонаті?

Ми рухаємося на 5-й рядок, нам дуже потрібен він. Конкурент серйозний у нас. Єврокубки – це завдання від президента клубу, і хочеться, щоб Житомир побачив єврокубковий сезон, – сказав Шищенко.

Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Букмекер місяця

Кращі казино