Вчора 8
Сьогодні 26
Завтра 0
Розгорнути Згорнути

Шищенко: «Попереду два непрості матчі з невмотивованим Шахтарем та з мотивованим Металістом-1925»

Полісся обіграло Кривбас і продовжує боротьбу за єврокубки
Шищенко: «Попереду два непрості матчі з невмотивованим Шахтарем та з мотивованим Металістом-1925»
Наставник житомирського Полісся Сергій Шищенко висловився після перемоги над Кривбасом (1:0) у 28-му турі УПЛ. Матч розпочався у неділю, 12 травня, але команди змогли закінчити його лише наступного дня через повітряні тривоги.

«Звичайно, ми не очікували такого затяжного матчу. Аналіз ми робили і тих 37 хвилин, які грали вчора ми зробили аналіз матчу. Зробили корективи, показали хлопцям ці корективи, які ми вносили, і я дуже вдячний хлопцям за перемогу, важливі 3 пункти тому, що ми боремося за єврокубки, і нам потрібні ці 3 очки. Тяжкий матч, довгий, зі змінним успіхом він був у нас і ініціатива у Кривбасу, але ми впоралися і я дуже вдячний футболістам за те, що ми перемогли сьогодні і за ті емоції, які у нас зараз є.

Незвичайна схема для нас була, ми маємо певні проблеми зі складом, хлопці були травмовані, захворіли, тому нам довелося грати в таку незвичайну тактичну схему, але ми впоралися. Так, для Кривбасу це було несподівано, але ми цим скористалися та забили м'яч і дуже здорово провели вчорашній відрізок матчу. Кривбас також вніс корективи, ми зреагували на це.

Я дуже вдячний, що ми мали хороші переходи і могли ще забивати і дуже добре зіграли в обороні. Попереду ще два дуже непрості матчі з невмотивованим Шахтарем, з мотивованим Металістом-1925. Але й ми маємо мотивацію для того, щоб рухатися до мети, яка у нас є і до тих завдань, які поставив президент», — сказав Шищенко.

Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Рейтинг букмекерів

Букмекер місяця