Завтра 14

Скалоні: «Не чекав такого від Нідерландів. У другому таймі була негарна гра»

Тренер збірної Аргентини – про скандальний чвертьфінал ЧС-2022
Ліонель Скалоні / Фото - Getty Images

Головний тренер збірної Аргентини Ліонель Скалоні поділився думками після перемоги за пенальті у матчі чвертьфіналу ЧС-2022 проти Нідерландів (2:2, 4:3 – пен.). Слова фахівця передає The Guardian.

Гра була спекотною, але це чвертьфінал. А те, що було на полі, лишається на полі. Звісно, в нас було 11 людей. Лео був дуже важливим гравцем, і він показав, що він найкращий за всі часи. Ми щасливі, що він на нашому боці.

Голландці грали так, як я від них не очікував. Але кожна команда кожен тренер вирішує, як грати. Я не говоритиму про їхню футбольну філософію, але, правду кажучи, у другому таймі це була негарна гра.

Нагадаємо, арбітр матчу Нідерланди – Аргентина побив рекорд за попередженнями на чемпіонатах світу.