23:30
live
Інформаційний марафон
03:25
Автоперегони. FIA World Touring Car Cup. Етап 7. Ельзас (Франція)

Скрипник: «Деякі дії гравців «Ворскли» стали для мене справжнім одкровенням»

Полтавська команда переграла АІК
Скрипник: «Деякі дії гравців «Ворскли» стали для мене справжнім одкровенням»
Віктор Скрипник / Фото: ФК Ворскла

Головний тренер « Ворскли » Віктор Скрипник висловився про перемогу над АІКом ( 3: 2 ) в кваліфікації Ліги конференцій. Фахівця цитує прес-служба полтавчан.

« Звичайно, ми дуже задоволені підсумком сьогоднішньої гри. Але ми знаємо, що через тиждень гра почнеться знову з рахунку 0: 0. І проста перемога нашого суперника тільки в один м'яч – це знову нічия. Ми знали, що нам доведеться в якихось епізодах терпіти, тому що АІК кваліфікована команда, добре організована в кожному ігровому ланці.

Однак це не означало, що ми готувалися грати від оборони постійно. Значну роль відіграє штучне поле. З таким потрібно звикатися, але і з цим ми впоралися. Упевнений, через тиждень нас чекає ще більш напружений поєдинок. І ми будемо готуватися до цього. Так, ми перемогли. Втім, це не означає, що ми пройшли далі. Якщо будемо в теж ключі діяти у матчі-відповіді, тобто всі шанси для загального успіху. Все буде вирішуватися через тиждень.

Я знайомий з хлопцями всього три тижні, тому деякі епізоди гри і дії окремих виконавців стали для мене справжнім одкровенням. Радів і дивувався одночасно. Як тільки я заглянув в роздягальню, подивився на них, і зрозумів, як вони сьогодні хотіли боротися на поле – один за одного і за всю нашу країну ».

Нагадаємо, перемогти АІК «Ворсклі» допоміг гарматний постріл.

Петро Приходько
Рейтинг:
(Голосів: 1)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: