Скрипник: « Два рази ставали призерами при не дуже вдалому старті »
![<i>Віктор Скрипник Скрипник: « Два рази ставали призерами при не дуже вдалому старті »](/upload/iblock/867/867364a2295a26b60a8082d6bcb76e27.jpg.webp)
Головний тренер « Зарі » Віктор Скрипник висловився про розгромну перемогу в матчі дев'ятого туру української Прем'єр-ліги проти « Дніпра-1 » ( 4: 0 ). Слова фахівця передає прес-служба луганчан.
Когда суперник знаходиться вище тебе в турнірній таблиці – це ще більше мотивує. Кожна команда ставить свої завдання. Ми два рази ставали бронзовими призерами чемпіонату, хоч і старт був не дуже вдалий.Зараз у нас дуже схожа ситуація, але ми намагаємося набрати обертів і, звичайно ж, такі ігри надають багато сил, адже фактично вона була за шість очок. Дуже важливо було виконувати правильно і якісно стандарти.
Ми приїхали сюди за перемогою. Після першого забитого гола до нас прийшла надія. Хоча у нас буває багато матчів, коли ми першими пропускаємо, і потім доводиться працювати в два рази більше, але сьогодні для нас все добре склалося. Ми задоволені як пройшов поєдинок і зіграли на нуль, і хороші атаки суперника стримали.
Всі знають наш графік, у нас вже в четвер дуже важлива гра і хороша команда до нас в гості приїжджає, так що, фактично, відпочинку у нас немає. Ми дуже раді цій перемозі, такий колоритної, з хорошим результатом і залишивши свої ворота без пропущених голів. « Дніпро-1 » принциповий суперник, тому така гра нам тільки додасть впевненості і для турнірної таблиці принесе крок вперед.
Раніше півзахисник « Зарі » Владислав Кочергін зізнався, що рахунок на табло не відображує відбувається на полі.
Коментарі 0