Вчора 3
Сьогодні 3
Завтра 2
Розгорнути Згорнути

Скрипник: «Нічия для нас – більше позитив, ніж негатив»

Металіст 1925 розійшовся миром з Колосом
Скрипник: «Нічия для нас – більше позитив, ніж негатив»
Головний тренер Металіста 1925 Віктор Скрипник відповів на запитання після гри з Колосом (1:1) у 23-му турі УПЛ.

– Усі знають, як складно тут грати. Ця команда за статистикою в нас на 1-му місці в УПЛ за стандартами, ударами після стандартів. Дуже потужна команда, яка добре грає на другому поверсі. Тому я вважаю, що нічия для нас більше позитив, ніж негатив.

Комплімент моїм хлопцям, бо вони не знітилися, далі грали у футбол, хотіли зрівняти, потім хотіли виграти. На жаль, це не вдалося, але ще раз кажу більше задоволення, позитиву від цієї нічиєї, ніж, звичайно, було б, якби ми програли.

– У зв'язку з частими поразками вашої команди, чи можете ви сказати, що сьогоднішня нічия – це справді як перемога для команди?

– Ні, це нічия. Перемога – це щось інше. Ми на неї чекаємо, не можна сказати, що нічого не робимо. Ми працюємо, щоби колись ми виграли. Ще раз кажу: якщо ми так ставитимемося до справи, як сьогодні, то незабаром ми десь виграємо.

– Що сьогодні вдалося вашій команді, чим задоволені?

– Як я вже сказав, ми не знітилися, ми далі грали у футбол, ми не лише вибивали м'яч. Були дуже важкі єдиноборства, але це ще раз кажу, Колос Ковалівка, вона відрізняється від усіх інших команд потужним футболом. Ми не просіли, а гол забили із комбінації, яку напрацювали на тренуванні, – сказав Скрипник.


Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Букмекер місяця