Вчора 1
Сьогодні 16

Соболь забив за «Брюгге» вперше з літа 2021-го року і був визнаний кращим гравцем матчу

Допоміг команді розгромити «Мехелен»

Український захисник Едуард Соболь відзначився за «Брюгге» в матчі чемпіонату Бельгії проти «Мехелена» (3:0).

Соболь відзначився на початку 2-го тайму, на 53-й хвилині. Це його перший гол за «Брюгге» з серпня 2021-го року.

Відзначимо, що портал WhoScored також визнав Соболя кращим гравцем матчу, поставивши йому оцінку 8,4.

Українець «Брюгге» Роман Яремчук також з'явився на поле, він вийшов на заміну у 2-му таймі, але результативними діями не відзначився.

Нагадаємо, Соболь не брав участь в останніх матчах збірної України через пошкодження.