08:55
Таємниця Аляски. Художній фільм
09:45
Волейбол. Суперліга-Будінвест. Чоловіки. Епіцентр-Подоляни - Збірна Полтавської області ВК Решетилівка

Сьогодні Мбаппе зустрінеться зі своїм майбутнім. А яким було його минуле в кримінальному районі?

Нападник ПСЖ може перейти в «Реал»
Сьогодні Мбаппе зустрінеться зі своїм майбутнім. А яким було його минуле в кримінальному районі?
Кіліан Мбаппе / Фото - by David Ramos / Getty Images

Ліга чемпіонів повертається. І краще матчу для повернення не придумати. ПСЖ - «Реал» Зоряне протистояння.

Одним з тих, до кого буде прикута найбільше уваги, є Кіліан Мбаппе Кращий молодий футболіст сучасності в складі парижан зустрінеться з командою, склад якої, найімовірніше, поповнить влітку. Для нього це, безумовно, буде непростий матч.

Зустріч з майбутнім.

Але яким було минуле Мбаппе? Всі знають про те, як він запалив в «Монако». Але ж в князівстві гравець виявився тільки в 14 років. А до цього ріс в досить проблемному районі Бонді в передмісті Парижа.

Мурал, присвячений Мбаппе, в його рідному районі / Фото - Еsquire

Кращий спосіб триматися в стороні від проблем вулиці? Спорт. А в разі Кіліана - футбол.

Він жив буквально в 200 метрах від футбольного поля. Тоді це був майданчик з витоптаною травою, дрібними каменями, зараз же - з синтетичним покриттям. Тут Мбаппе і почав грати за свою першу команду «Спортивну Асоціацію Бонді». Логічно припустити, що у Франції немає жодного поля, де він провів би стільки часу, скільки тут - навпроти свого будинку.

Насправді, контакт з місцевим кубом був неймовірно тісним. Його батько грав по любителям і працював тренером в «Бонді», а мама в кінці 90-х виступала за гандбольну команду клубу.

Батько привів сина на тренування, коли хлопчикові було всього чотири роки. Ніякого страху того, що хлопець травмується, ніякого марення сучасної сверхопекі.

Бонді - місто можливостей
Бонді - місто можливостей
Світ Кіліана був досить тісним. Як ви зрозуміли, поле було якраз навпроти будинку, школа теж перебувала поблизу. Його друг дитинства згадує :

«Мбаппе не дуже часто ходив в гості до своїх друзів. Його життя складали школа, будинок і сон. Він знав, що отримає шанс у футболі. Якщо у тебе виходить не зійти зі шляху в такому районі, як наш, ще й з таким талантом, як у нього, то успіх визначений долею.

Це нормально, коли він час від часу приїжджає сюди. Він знає вулиці, людей. Він зробив себе тут, це його будинок ».

Інший хлопець, з яким Мбаппе грав разом в «Бонді» з 5 до 14 років, теж згадує про серйозне ставлення Кіліана до справи :

«Нас тренував його батько. Його життя крутилася навколо трьох речей: будинок, школа і футбол. Стадіон був його улюбленим місцем. Думаю, на цьому полі він забив не одну тисячу м'ячів.

Адже він дійсно жив навпроти стадіону, у нього вікна виходили на поле. Він приходив сюди щодня. Влітку тренувався сам, тільки з батьком ».

Кіліан Мбаппе в гостях у хлопчаків з Бонді
Кіліан Мбаппе в гостях у хлопчаків з Бонді
Незважаючи на те, що Мбаппе покинув Бонді в ранньому віці, район продовжує стежити за його кар'єрою. І на тлі новин про перехід в «Реал» французу навіть дісталося: менше місяця назад на стінах з'явилися мурали з загрозою смерті гравцеві.

Втім, подейкують, що причини були більше політичні. Адже так співпало, що ці написи з'явилися під час виборів мера, а сім'я Мбаппе досить близька до одного з кандидатів.

І ще. Хлопець ріс в не самому благополучному районі, але з шести до одинадцяти років відвідував консерваторію, грав на флейті. Його вчителі згадують, що і голос у Кіліана був хорошим. Так що, напевно, в караоке він повинен бути частим гостей.

Втім, зараз не час для відпочинку. Зараз настає найвідповідальніша стадія сезону. Власники ПСЖ були готові пробачити поразку в Суперкубку, виліт з Кубка Франції, невпевнену гру в чемпіонаті - на це все можна закрити очі. Але тільки якщо команда доб'ється успіху в Лізі чемпіонів.

Сьогодні Мбаппе зустрінеться зі своїм майбутнім. Перший матч 1/8 фіналу проти «Реала». Імовірність його літнього переїзду в Мадрид вкрай висока.

Але в цей день хлопець з Бонді повинен не думати про те, як сподобатися новим друзям, а згадати той район, в якому все починалося. Тисячі годин на потоптаному полі ... Він навчився запалювати там, щоб дати вогню і на «Парк де Пренс». Навряд чи в голові будуть думки про пощаду.

Дочекалися! Прогноз на матч Ліги чемпіонів ПСЖ - «Реал»

Сергій Лук'яненко
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: