«Спеція» Коваленко упустила нічию в домашньому матчі проти «Фіорентини»

Український хавбек на поле так і не з'явився<br> <br> <br>
15 лютого 2022р. 07:17
«Спеція» - «Фіорентина» / Фото - sport.sky.it
У матчі 25-го туру італійської Серії А «Спеція» в домашньому матчі з рахунком 1: 2 програла «Фіорентині».

На 16-й хвилині матчу головний арбітр призначив пенальті в ворота «Спеції», проте форвард «Фіорентини» Кшиштоф Пентек не зміг його реалізувати. На 42-й хвилині зустрічі Пентек виправився і відкрив рахунок. На 74-й хвилині хавбек «Спеції» Кевін Агудело встановив паритет. Однак через 15 хвилин півзахисник «Фіорентини» Софьян Амрабат приніс перемогу своїй команді.

Відзначимо, що український півзахисник «Спеції» Віктор Коваленко на поле так і не з'явився.

Серія А. 25-й тур

«Спеція» - «Фіорентина» 1:2

Голи: Агудело, 74 - Пентек, 42, Амрабат, 89

«Спеція»: Проведе, Ам'ян, Ніколау, Ерліч, Сала (Агудело, 57), Ківер, Реца, Маджоре (Бурабія, 76), Джасі (Коллі, 57), Манай (Нзола, 56), Верде

«Фіорентина»: Терраччано, Одріосола, Ігор Жуліо, Міленковіч, Бірагі, Амрабат, Кастровіллі (Іконі, 85), Мале (Данкан, 62), Пентек (Артур, 79), Гонсалес, Соттіль (Сапонара, 78).

Попередження: Ріца, Ам'ян - Кастровіллі

«Фіорентина» набрала 39 очок і займає 8-е місце в турнірній таблиці чемпіонату Італії. «Спеція» (26 очок) - на 14-му місці.