Вчора 0
Сьогодні 0
Завтра 0
Розгорнути Згорнути

Співаковський: «Шовковський з 18 матчів програв лише один, через нещасний випадок»

Відомий журналіст в інтерв'ю XSPORT оцінив успіхи наступника Луческу біля керма киян
Співаковський: «Шовковський з 18 матчів програв лише один, через нещасний випадок»
Михайло Співаковський / Фото - Чорний Квадрат

Відомий журналіст, актор та ведучий Михайло Співаковський в інтерв'ю XSPORT під час заходу SBC SUMMIT UKRAINE оцінив зміни у Динамо за головного тренера Олександра Шовковського.

Ми не можемо вважати успіхом друге місце. А з іншої точки зору, так як усе починалося у цьому сезоні, я думаю що це абсолютно нормальний підсумок сезону. Секрет Шовковського? Спілкувалися ми на цю тему, здається, з Кабаєвим. І мені сподобалося те, що він сказав.

По-перше, психологічно команда більш розкута, є якесь людське ставлення до футболістів. Я не хочу сказати, що Луческу поводив себе як «ізувер». Але це взагалі інший стиль менеджменту, на іншому рівні. Тут прийшла людина, яка намагається принаймні розкрити гравців. І головне, що гравці скинули з себе ту напругу, яка була при попередньому тренері. Просто, думаю, глобально змінилася атмосфера. Люди видихнули, коли вони зіштовхнулись із чимось новим.

А друге, мені здається, все ж таки трохи змінилися тактичні моменти, які дозволили цим гравцям почуватися краще. Ну, і скажемо чесно, що Динамо пройшло ситуацію, коли багато основних гравців були у лазареті. Повернувся Шапаренко, Бражко став основним гравцем, Ярмоленко, повернувся Буяльський. Ну, зараз дійсно є вибір.

Коли Ярмоленко не грає з перших хвилин, це свідчить про те, що у Шовковського дійсно є цей вибір. Те, що він з 18 матчів програв лише один. І, чесно кажучи, програв, як на мій погляд, через випадковість, через нещасний випадок. Це свідчить про про те, що, мені здається, він зняв усі питання з приводу того, хто має бути майбутнім тренером Динамо.

Раніше повідомлялося, що Динамо може підсилитися латиноамериканцем.

Сергій Стаднюк
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Букмекер місяця