Вчора 3
Сьогодні 3
Завтра 0
Розгорнути Згорнути

Співаковський: «Я – не вболівальник Шахтаря, але пряма путівка до ЛЧ є важливою для іміджу українського футболу»

Відомий журналіст в інтерв'ю XSPORT пояснив, чому не вболіватиме за Боруссію у фіналі Ліги чемпіонів
Співаковський: «Я – не вболівальник Шахтаря, але пряма путівка до ЛЧ є важливою для іміджу українського футболу»
Михайло Співаковський / Фото - XSPORT

Відомий журналіст, актор та ведучий Михайло Співаковський в інтерв'ю XSPORT під час заходу SBC SUMMIT UKRAINE поділився очікуваннями від фіналу Ліги чемпіонів Боруссія Дортмунд – Реал Мадрид.

Я однозначно скажу, що, якщо б напевне від цього матчу не залежала доля українського чемпіона, то я би вболівав за Боруссію. Тому що я пам’ятаю що фінал 2013 року. Я дуже тоді вболівав за Боруссію проти Баварія. Була класна команда. Ця Боруссія була трендсеттером. Багато українських тренерів, наприклад, Роман Григорчук, я знаю, дуже багато взяв для себе з цієї Боруссії Клоппа. Цей контрпресинг. Так званий «ґеґенпресинг» у Німеччині, інші принципи гри. Я б хотів, щоб Боруссія закрила цей гештальт.

Але, з іншого боку, по-перше, Андрій Лунін грає за Реал, я сподіваюсь, буде грати він. Тому що остання гра Куртуа, здається, з Алавесом, ну, це прям серйозний такий challenge для Луніна. Тому що людина зіграла бездоганно. І друге, ми знаємо, що нам (маю на увазі всю Україну) потрібно, щоб переміг Реал. Тому що від цього залежить шлях Шахтаря.

Я не вболівальник Шахтаря. Я взагалі трохи пишаюся тим, що я не вболіваю за жодного з наших грандів. Але я хочу сказати, що дуже важливо для українського футболу, який кожен рік просто, не буду казати, що ганебно, але поступово принижується, саме принижується у таблиці коефіцієнтів UEFA, щоб ми мали свою команду в основному груповому турнірі Ліги чемпіонів. Це максимально потрібно і для нас, блогерів, і в цілому для іміджу українського футболу. Тому – Реал.

Співаковський також поділився своїм досвідом роботи коментатором матчів.

Сергій Стаднюк
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Букмекер місяця