21:00
live
Хокей. Чемпіонат світу U20. Австрія – Швеція. Пряма трансляція
21:30
Баскетбол. Суперліга Windrose. Харківські Соколи - Будівельник

Срна не впевнений у правильності свого призначення головним тренером «Шахтаря»

Директор донецького клубу вважає, що йому поки не час очолити команду
Срна не впевнений у правильності свого призначення головним тренером «Шахтаря»
Даріо Срна / Фото: Шахтар

Директор «Шахтаря» з футболу Даріо Срна прокоментував потенційну можливість очолити першу команду «гірників».

Я завжди бажаю добра «Шахтарю». Якщо поставити мене головним тренером, то я не впевнений, що це буде правильним рішенням. Я вірю в себе, але сам знаю, що не готовий до цього. Я настільки люблю «Шахтар», що не піду проти нього. От і все.

Сьогодні є тренери, які дадуть «Шахтарю» більше, принесуть більше користі, ніж я. Я на своєму місці - щодня росту і навчаюсь. Звісно, ​​неможливо завжди приймати правильні рішення. Але найважливіше, щоб із цих неправильних рішень я зробив висновки. На щастя, біля мене є грамотні люди, такі як президент та генеральний директор Сергій Палкін. З ними я можу лише рости. Я люблю вчитися та люблю визнавати свої помилки.

А займаюся всім, де я можу допомогти «Шахтарю». «Шахтар» – це моя сім'я. Я тут уже 20 років. За останні 4 місяці займався будь-яким питанням, яке може принести користь «Шахтарю» та Україні.

Наприклад, у нас залишилася академія у Києві. Я відразу зробив усе що міг і привіз 100 із чимось дітей до Спліту. Це наше майбутнє. Ми не хочемо, щоб діти проходили через війну. Це лишає серйозні наслідки. Ми допомагаємо де можемо і скільки можемо.

Потім приїхали 45 дітей із Чернігова та 50 з Ірпеня. Вони всі у Спліті, у нас там академія. Під час війни ти можеш побачити багато чого і хто який. Я сказав першого дня, і це всі знають, що я з «Шахтарем» назавжди. Це вже питання не контракту та грошей. Це просто в серці.

Раніше Срна повідомив, що мама Лассіни Траоре порекомендувала йому залишитися у «Шахтарі».

Джерело: ua.tribuna.com Сергій Стаднюк
Рейтинг:
(Голосів: 1)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.