Вчора 18
Сьогодні 14
Завтра 3

Стояло завдання перемогти? «Рух» попрощався з головним тренером після поразки від «Шахтаря»

Після зимової перерви на прес-конференції приходив виключно помічник білоруса
Леонід Кучук / Фото - Рух Львів

ФК «Рух» припинив співпрацю з Леонідом Кучуком. Про це повідомляє прес-служба львів'ян.

Білоруський фахівець офіційно покинув посаду головного тренера. Цікаво, що після зимової перерви на прес-конференції приходив виключно асистент Віталій Пономарьов.

Під керівництвом Кучука «Рух» провів 66 матчів (27 перемог, 19 нічиїх і 20 поразок). Різниця м'ячів склала 92:68.

Це був другий період роботи білоруського фахівця у львівському клубі. Перший тривав з лютого до грудня 2019 року, наступний – із серпня 2021 року.

Останнім матчем Кучука на чолі «Руху» стала гра 18-го туру УПЛ проти «Шахтаря» (0:2).