Завтра 3

Судаков: « Останнім часом нам все перемоги даються важко »

« Гірники » змогли добути три очки
Георгій Судаков / фото - УАФ

Хавбек « Шахтаря » Георгій Судаков прокоментував перемогу « Шахтаря » в матчі 7 туру УПЛ проти « Дніпра-1 » (2: 0).

Ігор Когут сказав, що « Дніпро-1 » півтора тайму мав перевагу в матчі з « Шахтарем ». Як ти вважаєш?

« Вони дійсно грали непогано, але якась перевага – не знаю. Просто те, що вони високо йшли в пресинг і ми вибивали м'яч – може, це він вважає перевагою. А так, не знаю, по-моєму, ми контролювали гру.

У них тільки штанга була і один момент у другому таймі – вони вибігали в контратаку. По суті, ніяких моментів не було.

Останнім часом нам все перемоги даються важко, тому ми налаштовувалися на гру. Розуміли, що суперник буде дуже хорошим, гідним ».

Вже завтра, 15 вересня « гірники » зіграють з « Шерифом » в матчі групового етапу ЛЧ.

Текстова трансляція протистояння. Початок – о 19:45.

Джерело: Футбольний формат Павло Харченко