Зараз 1
Вчора 5
Сьогодні 1
Завтра 6

Суркіс - про матч з «Чорноморцем»: «Я такий комедії ще не бачив. У нас же футбол, а не цирк »

Арбітри 5 хвилин намагалися розібратися в епізоді з призначенням пенальті
Ігор Суркіс / фото - ФК Динамо

Президент «Динамо» Ігор Суркіс прокоментував для клубної прес-служби розгром «Чорноморця» (6: 1) в рамках 15-го туру УПЛ.

Ви дозволили зіграти орендованим футболістам. Чому?

«Інакше у« Чорноморця »би не було вже грати. Сьогодні ці хлопці подивилися, як потрібно грати. Вони ж всі хочуть виступати в київському «Динамо». І багато хто з них ображаються. Нехай показують свій рівень, доводять і грають. Та й, по-перше, дозвіл грати орендованим дав головний тренер. Я в ці питання не лізу. Їм потрібно набиратися досвіду ».

Хто з орендованих гравців вам сьогодні сподобався?

«При такому рахунку складно сказати, що хтось сподобався. Скорко непогано виглядав на початку зустрічі. Потім почалася нервозність. Пара центральних захисників, мені здається, відіграла не зовсім якісно. А в другому таймі, коли вийшов Михайленко, стало спокійніше. Я зазвичай нікого не виділяю в чужій команді, тому що дивлюся на свою ».

Поясніть феномен Гармаша.

«Я сам собі часто задаю це питання - це вже досвід, або майстерність, або фарт. Він виходить і на перших хвилинах забиває. Дай Бог, щоб це так тривало. Денис - досвідчений футболіст. Іноді не справляється зі своїми емоціями. Але якщо тримає себе в руках, грає з усмішкою, усмішкою - у нього все виходить. А коли він починає нервувати, природно, у нього нічого не виходить.

Це наш динамівець, він все життя провів в «Динамо». У нього були як прекрасні часи, так і не дуже. Але він доводить все на поле. Його Містер випускає - і він тут же забиває. Цей гравець необхідний сьогодні київському «Динамо» перш за все завдяки своєму досвіду, щоб показувати молоді, як потрібно грати ».

Ви сильно здивувалися, коли цілих п'ять хвилин арбітри намагалися з'ясувати, була рука чи ні, призначаючи пенальті?

«Сказати вам чесно? При такому рахунку я такий комедії не бачив скільки живу. І ви, напевно, теж. Давайте будемо відверті. У нас же футбол, а не цирк. За п'ять хвилин дивитися, був пенальті чи ні - так краще б його скасували, але не змішили б людей. Видно ж було, що захисник «Чорноморця» зіграв рукою. Я так розумію, дивилися, чи було поза грою чи ні. Але потрібно це робити швидко. Зараз прийшов новий куратор - можливо, він навчить арбітрів, як потрібно працювати ».

Кулач забив свій перший гол за «Динамо». Заграє цей футболіст в вашому клубі?

«Перш за все, я дуже радий за нього в світлі того, що він дуже довго хворів. У нього було хірургічне втручання в серцевий м'яз в зв'язку з аритмією. Потім він підхопив Covid і дуже довго відновлювався. Але він хлопець дуже працьовитий, на тренуваннях віддається повністю. Бажаю кожному футболістові, щоб, виходячи на поле, вони віддавали повністю себе грі.

І, природно, нападник повинен забивати. А то ж у нас багато нападників, а забиває Гармаш ».

Рішення по орендованим гравцям брав головний тренер «Динамо» Мірча Луческу Спеціаліст пояснив ,. чому дозволив цим футболістам зіграти за «Чорноморець» проти киян.