Суркіс: «У 2023 році бажаю перемоги України на полі бою та повернення до нормального життя»
![<i>Ігор Суркіс Суркіс: «У 2023 році бажаю перемоги України на полі бою та повернення до нормального життя»](/upload/iblock/784/78442627e3425b04bd602bd79ff80d22.jpg.webp)
Президент «Динамо» Ігор Суркіс привітав уболівальників з Новим 2023 роком.
Новорічні свята завжди сповнені особливою атмосферою та очікуваннями, адже символізують перехід до нового, кращого етапу життя та сповнюють серця надією, вірою та теплими сподіваннями.2021 рік подарував «біло-синім» не один привід для радості – «Динамо» завоювало чемпіонство та Кубок України, а також отримало неоціненний досвід у протистояннях із найкращими європейськими командами на груповому етапі Ліги чемпіонів. Ми прагнутимемо до того, аби лише примножити та перевершити щасливі та переможні миті в новому, 2022 році та ще частіше тішити наших шанувальників грою та результатами «Динамо».
Бажаю вам благополуччя та злагоди, родинного затишку та миру, міцного здоров’я та успіхів у всіх починаннях. Нехай усі незгоди залишаться в минулому році, а новий принесе лише яскраві моменти, усмішки Фортуни, життєві тріумфи та добрі новини!
Дякуємо вірним уболівальникам за підтримку команди впродовж усього року та до нових зустрічей на стадіонах! З Різдвом Христовим та прийдешнім Новим 2022-м роком!
Раніше Інна Ярмоленко, дружина вінгера «Аль-Айну» Андрія Ярмоленка, повідомила, що у футболіста є мрія повернутися до «Динамо».
Коментарі 0