Вчора 21
Сьогодні 15

Суркіс: «Якщо такі пенальті не давати, як в першому таймі, то я не розумію, які треба давати»

Власник клубу розкритикував суддю і похвалив своїх гравців за хорошу гру
24 листопада 2021р. 07:57
Ігор Суркіс / Фото: Динамо

Президент київського «Динамо» Ігор Суркіс прокоментував для Телеграм-каналу Бомбардир поразка від «Баварії» (1: 2) В Лізі чемпіонів.

Я пережив, як будь-який матч, який грає «Динамо», незалежно від турніру. Вважаю, що ми сьогодні виглядали гідно. Критикувати команду нема за що, крім результату. Але певні чинники, які втручаються в футбол. Допомагають найсильнішим. Я абсолютно згоден з нашим головним тренером. Якщо такі пенальті не давати, як в першому таймі, то я не розумію, які треба давати. Відбили підлогу голеностопа Буяльскому.

В принципі, грали добре, у другому таймі гідно виглядали, але немає тільки результату. А в футболі хороша гра забувається, а результат залишається в пам'яті і в статистиці.

Нам є куди рости, прогресувати. Я сподіваюся, що це неоціненний досвід для нашої команди. З посиленням, якщо ми, дай бог, потрапимо в наступному сезоні в Лігу чемпіонів, то ми вже не будемо виглядати там, як хлопчики для биття ».

Пенальті? Я дивився уважно повтори і не розумію, чому суддя навіть не спробував підійти до монітора і подивитися ».

Про прогрес «Динамо».

«Ми фізично дуже добре готові, і тактично Містер підготував команду. Були вивчені не тільки сильні, але і слабкі сторони «Баварії». У нас було моментів стільки, скільки було за всю Лігу чемпіонів. За цю і минулу. Але треба забивати. Без м'ячів у футболі не виграєш.

Я сьогодні задоволений грою. І сподіваюся, якщо буде гра - прийдуть і перемоги ».

Відзначимо, що «Динамо» після матчу «Барселона» - «Бенфіка» втратило всі шанси на євровесну.