Зараз 1
Вчора 3
Сьогодні 3

«Так відбувається, коли боїшся». Карпін - про упущену прямий путівці на чемпіонат світу

Хорватія дотиснула суперника в матчі за перше місце в групі
Валерій Карпін / Фото - РФС

Головний тренер збірної Росії Валерій Карпін поділився в ефірі Матч ТВ думками після поразки у вирішальному матчі відбіркового турніру до чемпіонату світу-2022 проти Хорватії (0: 1).

Самое чи образливе поразку в тренерській кар'єрі? Ну, думаю, що так. Але я думаю, що воно і заслужене. Засмучені, як ще оцінити емоційний стан?

Природно, все залежало від нас. Тому поразка образливе, може бути. Але так як воно заслужене, воно менш прикро.

Коли ти жодного моменту не створив, боїшся... закриваєшся від м'яча, контригру не хочеш нав'язувати ніяку, контригру з м'ячем, я маю на увазі, то в кінці кінців так і відбувається.

Дощ був для двох команд. У другому таймі поле залило, так. Але в першому таймі можна і потрібно було грати в футбол, хотіти отримувати м'яч, хотіти, не знаю, хоча б змушувати хорватів бігати без м'яча хоч трохи. Ми цього не зробили, звідси всі проблеми. Сто відсотків щось з області псіхологіі.

Відзначимо, що збірна Росії пропустила вперед себе Хорватію в групі H і упустила пряму путівку на мундіаль.