Розгорнути Згорнути

Терзич: «Боруссія може грати краще. Гра з Айнтрахтом була дикою»

Тренер – про нічию на виїзді
30 жовтня 2023р. 21:17

Головний тренер Боруссії Д Едін Терзич прокоментував прес-службі нічию з Айнтрахтом в матчі Бундесліги.

«Сьогодні у мене дуже змішані почуття. Ми спостерігали дику гру з дуже великою кількістю гольових моментів. Ми можемо грати в футбол краще, але при цьому ми показали, що перемогти нас не так-то просто, навіть якщо ми поступаємося 0:2. Ми двічі відігравалися.

У нас тривають провали в першому таймі. Ми не тиснули як єдине ціле, через це простір ззаду постійно залишалося відкритим. Крім того, ми програли важливі відбори м'яча, і в результаті нам не вдалося прикрити центральну лінію і утримати атаки суперника далеко від своїх воріт.

У минулих матчах ми домоглися значно більшого успіху. Тому в перерві ми поміняли систему і випустили двох свіжих гравців. Тоді в аспекті володіння м'ячем все стало значно краще».