Вчора 0
Сьогодні 0
Розгорнути Згорнути

Тітці: « З старту і до останньої хвилини постараємося притискати римлян і домогтися перемоги »

Півзахисник « Шахтаря » − про матч-відповіді з « Ромой »
18 березня 2021р. 12:47
Тітці / Фото: shakhtar.com

Хавбек « Шахтаря » тітці в ефірі «Shakhtar News» дав коментар про майбутню зустріч 1/8 Ліги Європи з « Ромой ».

Як проходить підготовка до матчу з « Ромой »? На чому тренерський штаб робить акцент?

Підготовка йде добре. Ми програли перший матч, але працюємо, тренуємося, щоб провести гідну відповідну гру, все поміняти і пройти далі.

Які висновки зроблені? Чи змінилося уявлення про суперника?

Підтвердилося те, чого ми очікували. Знали, що « Рома » дуже сильна. Опонент був хороший в першому матчі, і немає сумнівів, що всі свої кондиції він покаже і в відповідному, але ми теж постараємося якісно зіграти.

Можеш виділити когось зі складу « Роми »?

Ні. У кожній команді є хороші футболісти – буде неправильно виділяти.

Що потрібно змінити, щоб перемогти?

Думаю, нам необхідний високий пресинг – противник досить вразливий в цей момент. Добиратися до штрафної і забивати голи.

Як на малюнок гри вплине результат першого поєдинку?

Нам потрібно підходити до матчу так, як ніби він перший. Зі старту і до останньої хвилини постараємося притискати римлян і домогтися перемоги.

Гру Ліги Європи можна буде подивитися на нашому сайті. Відеотрансляція матчу « Шахтар » – « Рома » онлайн. Також на XSPORT.ua буде доступна текстова трансляція зустрічі. Початок – о 19:55.