Завтра 6

Точкові заміни від Де Дзербі допомогли « Шахтар » розгромити « Львів »

Траоре відзначився у другому матчі поспіль
фото - ФК Шахтар

У матчі другого туру УПЛ « Шахтар » на виїзді обіграв « Львів » з рахунком 0: 3.

Перший тайм пройшов дуже розмірено. У стартові 10 хвилин команди обмінялися небезпечними моментами, але не змогли конвертувати ці можливості в забиті м'ячі.

Львів'яни всією командою сиділи в своїй штрафний, лише зрідка намагаючись зловити суперника на контратаці.

На перерву команди пішли так і не відкривши рахунок в матчі.

Другу половину зустрічі « Шахтар » і « Львів » також почали без особливого поспіху.

На 74-й хвилині зустрічі, тільки вийшов на заміну Марлос зробив точний навіс на голову Лассина Траоре, Який впевнено переправив м'яч у ворота Костика і вивів свою команду вперед.

Після пропущеного м'яча « Львів » почав грати більш відкрито, і вже на 85-й хвилині першим своїм дотиком вколотив м'яч в сітку дентіньо, Який замінив автора першого гола.

Коли здавалося, що команди відверто дограють матч, Педріньо, Який також вийшов на заміну, після блискавичної атаки зміг довести рахунок до розгромного на самій останній хвилині зустрічі. Цей м'яч став для бразильця дебютним у складі « гірників ».