Вчора 18
Сьогодні 12
Зараз 1
Завтра 2
Розгорнути Згорнути
Футбол (18 подій из 23) показати все
Футбол (12 подій из 22) показати все

Топ-10 українців в FC 24: рівність між гравцями УПЛ і легіонерами, новий лідер, найбільший прогрес – у воротаря

Аналізуємо показники найсильніших українських футболістів в популярному симуляторі
Топ-10 українців в FC 24: рівність між гравцями УПЛ і легіонерами, новий лідер, найбільший прогрес – у воротаря

Уже в п'ятницю, 29 вересня,станеться одна з найочікуваниших подій року для любителів футбольних симуляторів по всьому світу – офіційний вихід спортивної відеоігри EA Sports FC 24, яка прийде на зміну легендарної серії FIFA

Вона завжди користувалася, і, впевнений, продовжить користуватися чималою популярністю і в нашій країні, тим більше що в останні роки українським любителям симулятора справді стало цікавіше: починаючи з FIFA 19 в грі, разом донецьким Шахтарем, представлене ще й київське Динамо, а в FIFA 22 вперше з'явилася і наша збірна. 

Завдяки тому, що футболісти з України активно їхали в топові європейські чемпіонати і непогано там себе проявляли, розробники серії привласнювали їм більш-менш пристойні рейтинги, і у найвідчайдушніших геймерів навіть з'явилася можливість грати в Ultimate Team складом, в основі якого були українські виконавці. 

В FIFA 23 нашим гравцям справді не пошкодували рейтингів, і збірна України цілком могла виглядати досить конкурентно. А що ж буде в новій версії гри? Хто увійшов в десятку найкращих українських гравців в FC 24 і що змінилося в ній в порівнянні з минулим роком? Давайте подивимося, як виглядають картки найкращих українців в новій версії легендарного симулятора. 

10. Михайло Мудрик – 75 

Загальним рейтингом 75 розробники оцінили цілий ряд українських футболістів: Артема Бондаренка, Георгія Судакова, Георгія Бущана, Андрія Ярмоленка, Сергія Сидорчука і Віталія Миколенка.  

Власне 75 – це мінімальний рейтинг, який дозволяє гравцеві отримати золоту картку. Але статус клуба Мудрика, а також деякі його показники в грі змушують включити в топ-10 саме його. 

Головна чеснота Михайла, як і раніше, швидкість. В FC 24 вона 91/100, і це на 3 більше, ніж в минулорічній версії гри. Другий найкращий показник Мудрика – дриблінг 79, а ось інші, поки, нічим не виділяються.  

9. Микола Матвієнко – 76 

Центральний захисник Шахтаря в FIFA 23 не потрапляв в топ-10, але в цій версії гри його загальний рейтинг збільшився на дві одиниці, і тепер він серед найкращих. Його швидкість була поліпшена з 76 до 77, а захисні навички – з 74 до 77. Цікаво, де розробники розгледіли такий різкий прогрес Миколи, але всі ці оновлення дозволили йому отримати золоту картку. І це добре, адже основний захисник збірної України зі срібною – якось несолідно.

8. Віталій Буяльський – 76

Головний герой київського Динамо останніх років також отримав своє місце серед найкращих. Його загальний рейтинг в порівнянні з минулим роком не змінився, та й взагалі з усіх основних показників змінилася тільки фізичні здібності, яка зменшилася з 56 до 55, проте для 30-річного гравця це можна розцінювати як комплімент. Головними достоїнствами Віталія як і раніше залишаються пас (72) і дріблінг (79). 

7. Анатолій Трубін – 77

Яскравий виступ в минулому сезоні єврокубків і перехід в Бенфіку істотно посприяли зростанню показників Трубіна і в футбольних симуляторах. Український воротар зробив найбільший прогрес серед представників цієї топ-10, піднявши свій загальний рейтинг з 72 до 77. Крім того, у Анатолія істотно покращилися практично всі ключові голкіперські показники: дайвінг – з 66 до 72, гра руками – з 72 до 76, вибір позиції – з 71 до 82, і саме він перехопив статус найкращого українського воротаря в грі.

6. Микола Шапаренко – 77

У новій версії легендарного симулятора Микола Шапаренко став найсильнішим з гравців Динамо, хоча ніякого прогресу в порівнянні з FIFA 23, на жаль, майже не сталося. Практично всі торішні показники півзахисника залишилися на місці, хоча з урахуванням того, як багато цей футболіст страждав від травм, очікувати чогось іншого було досить важко. З основних показників змінився тільки пас, який збільшився з 76 до 77. 

5. Ярослав Ракіцький – 77

П'ятірку найсильніших українців в FC 24, можливо трохи несподівано, відкриває досвідчений Ярослав Ракіцький. У порівнянні з минулою версією гри захисник Шахтаря трохи здав, і його загальний рейтинг зменшили з 79 до 77, проте на думку розробників Ярослав все ще в порядку. У нього погіршилася швидкість (з 68 до 64), дриблінг (з 71 до 69), захисні навички (з 79 до 77) і фізичні можливості (з 82 до 80), але ось передача як і раніше на рівні (76).

4. Тарас Степаненко – 78

34-річний Тарас Степаненко не старішає не тільки на полі, але і в симуляторах. Він уже який рік залишається одним з найбільш рейтингових українських гравців і утримує досить високу планку. У порівнянні з минулим роком опорник Шахтара істотно не здав ні в одному з ключових показників, а в фізиці навіть додав (з 78 до 79). Головною сильною стороною, як і раніше, залишаються захисні навички, які все ж трохи погіршилися (з 77 на 76). Але це не заважає Тарасу залишатися найкращим футболістом гірників в грі. 

3. Руслан Маліновський – 78

Це в житті у Руслана Маліновського зараз проблеми з ігровою практикою, а ось в FC 24 він як і раніше в трійці найкращих українських гравців. Хоча в порівнянні з власними показниками в попередній версії гри Руслан, звичайно, істотно здав, показавши головний регрес серед усіх футболістів нашої збірної, які потрапили в цю добірку. Його загальний рейтинг зменшили з 82 до 78, швидкість – з 76 до 74, удар – з 81 до 79, пас з 83 до 80, дриблінг – з 81 до 78. Але незважаючи на все це, показник удару у Руслана все ще найкращий серед всіх співвітчизників. 

2. Олександр Зінченко – 80

Подолати позначку загального рейтингу 80 в новій версії симулятора вдалося лише двом українцям, і перший з них – Олександр Зінченко. У FIFA 23 він не дотягував до цього показника, і його стандартна картка оцінювалася рейтингом 79, але після переходу в Арсенал в грі одного з лідерів збірної України дійсно стався прогрес, який не могли не помітити розробники. У Зінченка трохи впала швидкість (з 68 до 66), але покращилися всі інші показники: удар (з 65 до 66), передача (з 80 до 83), дриблінг (з 80 до 83), захисні навички (з 77 до 78). 

1. Віктор Циганков – 82 

Найсильнішим українцем в FC 24, не рахуючи легендарну картку Андрія Шевченка, став півзахисник Жирони Віктор Циганков. Його загальний рейтинг в порівнянні з FIFA 23 виріс з 80 до 82, і це дозволяє йому одноосібно утримувати статус чинного українського футболіста номер один в грі. З прогресу в ключових показниках Віктора варто відзначити поліпшення удару (з 74 до 78), передачі (з 78 до 79) і дріблінга (з 80 до 81). Крім того, вінгер трохи додав і в фізиці (з 59 до 61), проте вона як і раніше залишається не найкращою стороною Циганкова. 

Рейтинги інших українців в грі можна подивитися тут.

  

Михайло Цирук спеціально для ХSPORT.ua

 

У матеріалі використані фото Getty images

Рейтинг:
(Голосів: 4)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video:

Рейтинг букмекерів

Букмекер місяця

Кращі казино