22:40
live
Інформаційний марафон
23:10
Баскетбол. Чемпіонат світу 2022. Жінки. Сербія - Франція

Тотовицький: «Їхав з тренування з Ковалівки, дізнався про інтерес «Шахтаря» – не роздумуючи погодився»

Хавбек розповів, як відбувався його перехід з «Колоса»
Тотовицький: «Їхав з тренування з Ковалівки, дізнався про інтерес «Шахтаря» – не роздумуючи погодився»
Андрій Тотовицький / Фото - ФК Шахтар

Півзахисник «Шахтаря» Андрій Тотовицький в інтерв'ю MEGOGO розповів, як проходив його перехід з «Колоса». Також досвідчений хавбек прокоментував кадрову ситуацію в клубі.

У той момент я їхав з тренування з Ковалівки. Спочатку мені подзвонив мій агент, а потім Даріо Срна. Він сказав, що є інтерес з боку «Шахтаря» і спитав, чи хочу я. Звісно, я погодився не роздумуючи. І так все склалося, що я опинився в команді.

Це моя рідна команда. Всі розуміють, що грати в «Шахтарі» - це зовсім інша історія, ніж грати в «Колосі», при всій повазі до нього. «Шахтар» без бразильців? Все колись закінчується. Ми розуміємо, що така ситуація, війна, і всі вони покинули команду, нашу країну. Для них це небезпечно.

Я вважаю, що «Шахтар» буде такою ж командою, гратиме з позиції сили. Є дуже хороші молоді гравці, які можуть замінити легіонерів. Плюс є досвідчені гравці також. Моя роль в команді - допомогти клубу прогресувати, показувати свої найкращі якості. Мені є що доводити в цій команді.

Раніше півзахисник « гірників » Тарас Степаненко висловився про неприпустимість засудження легіонерів, які залишили « Шахтар ».

Сергій Стаднюк
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: