Вчора 2
Сьогодні 19
Завтра 14

«Тоттенхем» вдома поступився «Саутгемптон», перемагаючи за 10 хвилин до кінця матчу

Команда Конте не втримала навіть нічию

У 24-му турі АПЛ «Тоттенхем» в рідних стінах сенсаційно поступився «Саутгемптон».

Відзначимо, що на 79-й хвилині рахунок був 2: 1 на користь господарів, а потім за кілька хвилин «святі» перевернули все з ніг на голову.

У підсумку, в турнірній таблиці АПЛ «Тоттенхем» йде 7-м, маючи 36 очок. «Саутгемптон» на 10-му місці з 28 очками.

АПЛ, 24-й тур

«Тоттенхем» - «Саутгемптон» 2: 3

Голи: Бендарек, 18, автогол, Сон Хин Мін, 70 - Броя, 23, Ельюнуссі, 79, Адамс, 82

«Тоттенхем» : Льоріс, Емерсон, Девіс, Санчес, Ромеро, Регілон (Бергвейн, 83), Сон Хин Мін, Лукас Моура (Кулусевскі, 76), Хейбьерг (Бентанкур, 60), Вінкс, Кейн.

«Саутгемптон» : Форстер, Уокер-Пітерс, Беднарек, Салісу, Перро, Армстронг, Ельюнуссі (Діалло, 90), Ромеу, Уорд-Проуз, Адамс (Лонг, 88), Броя (Уолкотт, 90).

Попередження: Санчес (59), Перро (76), Ромеу (77), Форстер (84), Ромеро (90).