Вчора 9
Сьогодні 1
Завтра 16

Тренер Фарерських островів U-21: «Я сказав Ротаню, що рішення з пенальті не є чесною грою»

Команда поступилася Україні

Головний тренер збірної Фарерських островів U-21 Ерік Хенце прокоментував УАФ поразка від України (0: 1) і згадав епізод з розіграшем пенальті.

«Нас можна поважати за те, як ми почали матч. Але після перших 20 хвилин, коли ми отримали три жовті картки, темп знизився, футболісти почали боятися зробити щось не так. Ми вже звикли до того, що рефері щось робить не так. Команда це не приймає, це несправедливо. До маленьким командам у суддів часто таке ставлення.

У другому таймі ми робили все можливе і трохи нормалізували темп. Задоволені другою половиною. Ми грали проти дуже сильної команди, у якій гравці в кілька разів сильніше наших.

Я б нічого не міняв, бо ми зробили все можливе. У нас хороші гравці, але справа в командах. Ми зіграли проти Франції і України - це дійсно класні команди, які є одним цілим. Україна могла забити більше одного гола.

Я сказав тренеру збірної України, що рішення з пенальті не є чесною грою. Сказав, що краще грати чесно - просто забити м'яч у ворота ».

Сам Ротань погодився з словами свого опонента.