Сьогодні 9

Тренер Ірану: «Вітаємо США, але в футболі немає справедливості»

Кейруш зазначив, що його підопічні зробили достатньо, щоб забити американцям
Карлуш Кейруш / Фото - Getty Images

Головний тренер збірної Ірану Карлуш Кейруш прокоментував мінімальну поразку в заключному матчі на чемпіонаті світу-2022 (0:1). Слова фахівця передає L'Équipe.

Перший тайм залишився за США, вони дійсно були набагато кращими за нас – і швидшими, і краще контролювали гру. Очевидно, вони заслужили забити.

Другий тайм виявився протилежністю. Ми вийшли сильнішими. Ми закрили простір, поступово сповільнили їх та створили більше шансів, ніж Сполучені Штати у першій половині.

На жаль, у футболі карають команду, яка не реалізовує моменти. Все просто, команда, яка забила в першому таймі, заслуговує на перемогу. Ми не забили і були покарані. У футболі немає справедливості, вітаємо Сполучені Штати та бажаємо їм успіху в 1/8 фіналу.

Зазначимо, що після поразки від американців збірна Ірану вилетіла з чемпіонату світу.