Завтра 14

Тренер Ісландії: «Якби ми програли комусь іншому, було б прикріше. А так програли Україні – і це нормально»

Команда не зіграє на Євро
27 березня 07:30

Головний тренер збірної Ісландії Оге Харейді прокоментував поразка Україні у вирішальному матчі відбору на Євро-2024.

«Був хороший перший тайм. Ми вигравали 1:0. Ми мали шанси на початку другого тайму забити другий м'яч. Але вони у другому таймі рано забили у наші ворота.

Ми намагалися втримати цей результат, опустилися нижче, стали грати ближче до своїх воріт і пропустили другий гол. Але загалом це був досить непоганий, рівний матч.

Вийшов Зінченко –, він дуже сильно вплинув на гру. Це дуже добрий футболіст «Арсеналу», який змінив гру команди. Якби ми програли комусь іншому, було б образливіше. А так програли Україні – і це нормально.

Гравці дуже розчаровані. Завжди після кожного матчу будь-який гравець програє – і він розчарований. Усі хочуть перемагати, особливо коли грають за збірну. Але нам треба розуміти, що ми грали проти сильної команди та працювати далі».

Україна зіграє проти Бельгії, Румунії та Словаччини у групі.