Завтра 14

Тренер «Металіста»: «Гра складалася непогано, але форвард «Колоса» створив нам багато проблем»

Ратій озвучив причини поразки у матчі четвертого туру УПЛ
Олег Ратій / Фото - ФК Металіст

Головний тренер «Металіста» Олег Ратій висловився щодо поразки у матчі 4-го туру УПЛ проти «Колоса» (0:1). Слова фахівця передає прес-служба клубу.

Вітаю «Колос» із перемогою. Але, я думаю, ви всі добре розумієте, що в попередній грі у нас був видалений Богдан Порох, не зміг зіграти Віталій Федорів. І це ключова позиція центрального захисника.

Довелось перекроїти склад, зокрема, використали на позиції центрального захисника Андрія Ралюченка. Все це повело за собою дуже багато перестановок і вплинуло не дуже добре на якість нашої гри. Тому гра трохи не склалася так, як нам хотілося.

На наш погляд, гра складалася непогано для нас, ми мали декілька моментів у першому таймі. У другому таймі «Колос» зробив заміну, вийшов нападник, який вдало чіплявся за м’яч і створив нам багато проблем. Не впоралися, не зіграли з ним так, як треба. Він здебільшого і створив цей єдиний гол.

Раніше екс-тренер «Металіста» Олександр Кучер прокоментував третю поспіль перемогу його нової команди в УПЛ.