Розгорнути Згорнути

Тренер « Монако »: « У воротаря « Шахтаря » був дуже вдалий день »

Ковач знайшов причини поразки в першому матчі протистояння з « Шахтарем »
Ніко Ковач / Фото - ФК Шахтар

Головний тренер « Монако » Ніко Ковач поділився думками після поразки в першому матчі раунду плей-офф Ліги чемпіонів проти « Шахтаря » ( 0: 1 ). Слова фахівця передає прес-служба UEFA.

У їх воротаря був дуже вдалий день. Мене порадувало те, як ми грали в першому таймі. Ми побачили, що можемо створювати моменти проти такої команди. Ми не повинні бути надто вже розчарованими сьогодні.

Ми проявили до суперників занадто велику повагу. Ми втрачали м'яч занадто швидко і занадто легко, тому у нас не було необхідної впевненості в собі. Щоб знайти її, потрібно володіти м'ячем.

Думаю, це основна причина, чому ми погано почали гру. Хлопці дуже нервували на старті, але потім ми домінували 70 хвилин. Ми все ще верім.

У паралельних матчах « Шериф » Юрія Вернідуба розгромив загребське « Динамо » ( 3: 0 ), а « Зальцбург » добув вольову перемогу над « Брондбю » ( 2: 1 <TAG1 ).