Вчора 1
Сьогодні 3
Завтра 5

Тренер ЦСКА Софія: «Були два моменти з 100% -ми пенальті. Не знаю, чому їх не призначили »

Команда програла «Зорі»

Головний тренер ЦСКА Софія Стойче Младенов поділився думкою Sportal.bg о ураженні від «Зорі» (0: 1) в матчі Ліги конференцій.

«У мене немає пояснень з приводу гри після перерви. Суперник зіграв в одне дотик, забив гол, і це вирішило результат матчу. Ми провели сильний перший тайм, але нам не вистачило фінального штриха. 100% ефективність суперника - один удар і один гол. Ми винні. Другу половину ми почали невпевнено.

Ви бачили рішення суддів, які ми оскаржували. Особливо це стосується гри захисника руками. Але я не та людина, щоб коментувати роботу суддів. Були ще два моменти з 100% -ми пенальті. Не знаю, чому їх не призначили.

Ми - ЦСКА, будемо боротися до кінця, хоча наші шанси зменшилися. Ми боремося на багатьох фронтах. У мене немає пояснень, чому у нас перехопили ініціативу в другому таймі. Будемо аналізувати. Ми дуже добре знали суперника. Обговоримо і приймемо правильні рішення по всіх матчах. Ми повинні більшу частину часу бути провідною командою, атакувати ».

«Зоря» піднялася на третє місце в таблиці.