Розгорнути Згорнути

Тренер « Верес »: « Збірна України домоглася історичного результату, але хотілося більш якісної гри »

Вірт оцінив виступи « синьо-жовтих » на Євро-2020 за п'ятибальною шкалою
Юрій Вірт / Фото - НК Верес

Головний тренер « Вереса » Юрій Вірт оцінив виступи збірної України на Євро-2020. команда Андрія Шевченка дійшла до чвертьфіналу турніру.

По п'ятибальною шкалою оцінив би, напевно, на четвірку. Команда Андрія Шевченка пробилася в чвертьфінал Євро. Це чудовий, історичний результат.

Однак від « синьо-жовтих » хотілося бачити більш якісну гру. Упевнений, збірна України може діяти краще. Це ми бачили і в матчах відбору на Євро і в поєдинках Ліги націй. Тому є над чим працювати. У підготовці до форуму, напевно, були якісь прорахунки.

Дуже сподобався характер, який « синьо-жовті » проявили в поєдинку з Нідерландами. Щось подібне сталося і в матчі зі Швецією, коли збірна отримала пристойну і, вважаю, справедливу порцію критики після зустрічі з Австрією. Можуть, якщо хочуть.

А до негативних моментів відніс би той же матч проти австрійців. Незрозуміло, за рахунок чого збірна України хотіла відстояти друге місце в групі, і взагалі, вдало зіграти. Було видно, що команда абсолютно не була готова до гри. Це питання до тренерського штабу. Протягом змагань були великі перепади в діях колективу, не вистачало збалансованості.

Безумовно, потрібно було більше довіряти запасним. Ротація була дуже маленькою, а з огляду на ті проблеми, про які я сказав, свіжості збірної явно не вистачало. Навіть, програючи без варіантів англійцям, чому трохи раніше не спробувати інших хлопців.

Думаю, гірше від цього не стало б. Той же Артем Довбик після переможного гола в ворота шведів заслужив хоча б виходу на заміну в наступному поєдинку. Незрозуміла ситуація. Трійка кращих футболістів? Георгій Бущан, Андрій Ярмоленко, Роман Яремчук.

раніше Вірт висловився з приводу гри своїх підопічних в контрольному матчі проти « Львова » ( 1: 2 ).
Джерело: КОМАНДА 1 Сергій Стаднюк