«Верес» провів повну вакцинацію
Тренер «Вереса»: «Гра з« Ворсклой »в УПЛ була рівною, в кубку немає права на помилку»
Вірт зазначив, що суперник є одним з лідерів чемпіонату
27 жовтня 2021р. 10:26
![<i>Юрій Вірт Тренер «Вереса»: «Гра з« Ворсклой »в УПЛ була рівною, в кубку немає права на помилку»](/upload/iblock/edb/edb6232d9f5466fdd15671e90b5e1566.jpg.webp)
Юрій Вірт / Фото - НК Верес
Головний тренер «Вереса» Юрій Вірт поділився очікуваннями від матчу 1/8 фіналу Кубка України проти «Ворскли». Слова фахівця передає прес-служба клубу.
Незабітий пенальті завадив нам обіграти «Ворсклу» в домашньому матчі першого кола чемпіонату. Але гра була в общем-то рівною, дуже цікавою. «Ворскла» зараз - один з лідерів чемпіонату.Завтра очікуємо важку бойову кубкову гру. Права на помилку немає. Якщо в чемпіонаті можна якось виправити ситуацію в наступних матчах, то кубкове протистояння складається з однієї гри.
Тому завтра нам потрібна максимальна концентрація. Якщо все підійдуть з серйозним настроєм на гру - можемо розраховувати на прохід дальше.
Коментарі 0