Кубок України з футболу

Кубок України з футболу

Місце проведення: Україна
Офіційний сайт: www.ffu.org.ua/ukr/tournaments/cup

Важливе

Кубок України з футболу — все про турнір

Ви любите футбол України і спостерігаєте за іграми вітчизняних клубів? Тоді поряд з УПЛ сьогодні ваша увага обов'язково прикута до одного з головних футбольних турнірів країни — Кубку України. У ньому беруть участь кращі команди, а система гри «на виліт» все сильніше підігріває інтерес до подій, що відбуваються у міру просування чемпіонату до фінальних раундів. Тому для всіх, кому подобається національний футбол, Кубок України — ключова подія.  

Хочете бути в курсі актуальних новин Кубка України? Шукаєте об'єктивну аналітичну інформацію для здійснення ставок? Або бажаєте знати, де проходить онлайн-трансляція матчів? На даній сторінці нашого сайту ви це знайдете!

Футбол України: коротка історія Кубка 

Прообраз нинішнього футбольного чемпіонату з'явився на світ ще в 30-х роках ХХ століття. У ті часи він називався Кубком УРСР з футболу. Однак про його престижність не могло бути й мови, адже учасниками турніру були команди нижчих ліг і фізкультурні колективи. Кубок України з футболу, яким він є зараз, почав свою історію в 1992 році. Обов'язки його організації спочатку покладалися на Професійну футбольну лігу України. Через 16 років кермо влади взяла у свої руки Українська Прем'єр-ліга. А ще через 9 років (у 2017 році) ці обов'язки були покладені на Федерацію футболу України, що проводить Кубок України у наш час.  

Чемпіонат проходить у кілька етапів. У ньому беруть участь 48 команд. Визначення ігрових пар здійснюється шляхом жеребкування. Воно проводиться перед кожним туром. Жеребкування визначає суперників і господарів поля, що приймають гру на своєму стадіоні. Переможці матчів проходять у наступний раунд, ті, хто програв — відправляються зализувати рани додому. Команда, що виграє фінальну сутичку, отримує Кубок України (трофей) і путівку до Ліги Європи. На сьогоднішній день найбільш титулованим учасником турніру є донецький клуб «Шахтар». Команда завоювала трофей 13 разів!

Актуальні новини Кубка України 2021 з футболу 

Відносно футбольної інформації важливі два фактори: достовірність і оперативність. Успішність і зростаюча популярність нашого проекту обумовлена тим, що всі аналітики, репортери, оператори, журналісти — затяті фанати і справжні любителі футболу. Ми завжди у курсі подій. Стежачи за Кубком України з XSPORT.ua, ви отримуєте доступ до:

  • Турнірних таблиць, результатів жеребкувань, матчів.

  • Реальних інтерв'ю гравців, тренерів.

  • Сенсаційних і скандальних заяв.

  • Актуальної інформації з життя всіх команд-учасниць турніру.

  • Аналітичних звітів, прогнозів експертів.

  • Ексклюзивних відомостей від інсайдерів.

  • Відео оглядів ігор і найяскравіших моментів.

Заходячи в Інтернет, ви хочете відразу отримувати достовірну і найбільш свіжу інформацію про події в Кубку України з футболу? Тоді обов'язково збережіть сайт XSPORT.ua у закладках! Всі новини, розклад, прогнози, огляди і онлайн-трансляція будуть завжди у вільному доступі!  

Також у нас ви знайдете інші матеріали про футбол України і всього світу. Ми висвітлюємо такі теми:

А ще у вас завжди під рукою буде відео архів футбольних матчів і футбольні онлайн результати.

Слідкуйте за цим прекрасним видом спорту разом з нами!  Читайте далі