Завтра 6

Тренер « Ворскли »: « В роздягальні тиша. Всі засмучені »

Спеціаліст розповів, що гравцям не вистачило сил з Купсом
Сергій Ревут / Фото: ФК Ворскла

Асистент головного тренера полтавської « Ворскли » Юрія Максимова Сергій Ревут в ефірі телеканалу Футбол 1 2 3 прокоментував поразку в матчі Ліги Конференцій проти Купса (2: 3).

« Важко так відразу зібратися з думками. Програли. Програли по ходу гри. Почали дуже погано. Не знаю, невірне, сил трохи не вистачило. Потім молоді хлопці розбігалися, вирівняли гру. Вели по ходу матчу, не втримали.

Щось в останніх матчах у нас так виходить, що на останніх хвилинах пропускаємо гол. І взагалі багато пропускаємо – за три матчі сім голів. Напевно, ззаду непорядок якийсь. Що тут прокоментуєш? Програли.

Гідний суперник, непростий виявився. В принципі ми були готові. Не можна сказати, що просто ставилися до матчу. Як сталося – так сталося, нічого вже не зробиш.

Останні хвилини? Помилки. Програли боротьбу. Може, якась частка невезіння. Але на це теж не спишеш. Як сталося – так і сталося. Не можу прокоментувати зараз, треба дивитися, як так сталося ».

Про проблеми в обороні.

« Скільки ж потрібно забити, щоб виграти? У кожному матчі забиваємо по два голи. Ведемо за рахунком, а в компенсований час концентрації не вистачає або індивідуальні помилки. Важко зрозуміле, відразу сказати не можу.

Чи вдалі були заміни? Якщо немає результату – означати не спрацював. Заміни нічим не допомогли, гру не виправили. Дуже багато сил залишили в матчі з « Дніпром-1 ». Хлопців просто фізично не вистачило ще на додатковий время.

Про видалення.

« Це десь вплинуло. У такій важкій грі, коли вже фізично трохи підсіли, гравця видалили. Там таке видалення ... начебто в м'яч грав. Звичайно, жорстко. Але вже все. Кушніренко, напевно, трохи перенервував. Хотів як краще, але не вийшло ».