Вчора 0
Сьогодні 0
Завтра 0
Розгорнути Згорнути

Трубін назвав причини відходу з Шахтаря

Молодий голкіпер відмовився продовжувати контракт і влітку перейшов до Бенфіки
Трубін назвав причини відходу з Шахтаря
Анатолій Трубін / Фото - ФК Шахтар

Голкіпер Бенфіки Анатолій Трубін назвав у інтерв'ю «ТРЕНДЕЦЬ» причини, через які залишив Шахтар.

– Це було моє рішення, тому що я розумів, що вже готовий до цього, і агенти підтримають будь-яке моє рішення. Якщо я б сказав: «Ні, я хочу ще залишитися» – я вважаю, що вони б зробили все, щоб я продовжив контракт, і все.

– Фінальні слова, які у вас були? Який діалог, коли ти вже їхав сюди в Ліссабон?

– Я спілкувався з Даріо Срною. Я йому сказав велике дякую, тому що які б не були в них питання до мене, в мене питання до них – ми зробили все професійно, тобто як це і має бути.

І я завжди їм казав, що я ніколи не хочу піти вільним агентом, якось зробити щось погане Шахтарю, тому що це, можна сказати, мій дім, це моя друга сім’я там, де я виріс з хлопчика в мужчину.

Тому для мене це завжди, так сказати, відкриті двері, тому що вже наприкінці кар’єри, звісно, хочеться закінчити у своєму рідному клубі, рідному місті Донецьку.

– Шахтар має досить великий відсоток від наступного твого продажу. Це тобі внутрішньо по совісті дуже допомогло залишитися з Шахтарем у хороших стосунках? Тому що якби це був просто фікс якийсь – Шахтар втратив би реально кошти. Я думаю, всі розуміють, що ще мінімум 10-20 мільйонів вони отримають за тебе потім з наступного перепродажу, якщо все буде йти так, як іде.

– Та просто якщо в когось є якісь образи на мене, я вважаю, що з цим відсотком вони можуть навіть отримати більше, ніж вони хотіли, якщо б у мене було три або чотири, два роки контракту.

– Тобто 40 відсотків?

– Ну якщо я правильно розумію 40 відсотків, я не знаю, 30 чи 40 – я вважаю, що це дуже добрі відсотки, і всі ми розуміємо, як Бенфіка може продавати.

– Я правильно розумію, що ця історія з Інтером не зрослася в першу чергу через те, що Інтер не хотів якраз давати відсоток, тобто плюс-мінус суми в районі 10-12 мільйонів фікс, але Інтер не хотів іти на це відсоток?

– Якщо я правильно розумію, то, можливо так, тому що були розмови. Мені казав Сергій Анатолійович Палкін, що були розмови, але не могли зійтися в ціні, а потім Бенфіка ось так в одну секунду, і буквально за кілька днів усе вирішили.

– Всі розуміють, що Трубін хоче грати в АПЛ, всі заточені туди, що рано чи пізно він має потрапити, і це залишається фінальна точка твоєї стратегії?

– Звісно, хочеться спробувати свої сили, я ніколи цього не приховував. Але на даний час я тут дуже-дуже щасливий. Коли ти бачиш все, як глядач – ти розумієш, що Бенфіка – це топ-клуб, вміє продавати академію, тобто все круто. Але коли ти потрапляєш всередину – ти бачиш набагато ширше. Тут взагалі дуже великий рівень.

Трубін також зізнався, що хотів би також переходу до Бенфіки півзахисника Шахтаря Георгія Судакова.

Сергій Стаднюк
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Рейтинг букмекерів

Букмекер місяця