Трубін: «У молодіжної збірної є всі шанси виходити з групи на Євро»

Голкіпер оцінив майбутнє дорослої та команди U-21
Трубін: «У молодіжної збірної є всі шанси виходити з групи на Євро»
Анатолій Трубін / Фото - УАФ

Голкіпер збірної України Анатолій Трубін після стартового матчу відбору на Євро-2024 проти Англії (0:2) висловився про майбутнє національної команди та «молодіжки».

Євро-2023 (U-21) – це така історична подія для нашої країни, бо вкрай рідко молодіжна збірна виходить на Євро. Але вважаю, що є всі шанси не лише вийти із групи, а й поборотися за високі місця. Буде дуже цікаво та важко з Іспанією та Хорватією, але нам під силу. Все в наших головах та ногах.

Як працювати з Ротанем у дорослій збірній? Рівень вищий набагато, але Руслан Петрович – молодий та амбітний тренер. Як молодий футболіст – з кожним роком, місяцем, днем та грою стане ще краще. Вважаю, що у нього чудове майбутнє у тренерській діяльності. І це для нього був великий досвід, гра проти Англії дуже круто. І ще із його стилем.

Були й добрі моменти. Тренери розберуть. На наступному зборі працюватимемо, щоб ще краще грати, прибрати помилки та добувати очки. І виходити на Євро.

Можу сказати, що зараз усі збірні додають. Не вважаю, що з Північною Македонією та Мальтою буде легка прогулянка. Тим паче пам'ятаю, як ми грали проти Македонії на Євро. Тоді було дуже тяжко.

Ще багато часу, але треба буде готуватись. І з таким самим настроєм, як проти Англії – максимальна концентрація та фокус на своїй грі, а також на сильних та слабких сторонах суперника, і все буде добре.

Трубін також оцінив точний удар Сака у матчі з Англією.

Сергій Стаднюк
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: